1 / 12
TIMBERLAND Killington Half Cab Trapper Tan
1.500 МКД
29.01.2023 22:08

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

>46

Боја:

Кафена

Se prodavaat original cevli TIMBERLAND Killington Half Cab Trapper Tan , so golemina br. 47,5 (31 cm).
Cevlite se odlicno socuvani , udobni i lesni , doneseni od stranstvo .

Cena....................1500 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE KYRIE 5 Cookies&Cream - Original !!!

1500 МКД

NIKE DUALTONE RACER Original !!!

1300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам