1 / 4
Fiat 126 p peglicka
3.000 €
21.11.2022 18:31

Градско / Велес

Марка:

Fiat

Модел:

126

Година:

1993

Гориво:

Бензин

Километри:

85000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

20 kw / 27 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Vredi da se vidi,nema tocka skapano nema kit..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078289815
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам