1 / 3
Peda Tekk 250
2.450 €
Цената е фиксна
25.09.2022 21:07

Велес / Велес

Марка:

Останати марки

Вид:

Теренски / Offroad

Година:

2022

Модел:

Peda 250 - 2.550€

2.500 km - Super Adventure Moto.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
070787090
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам