1 / 3
Yamaha fz6n fazer
100 €
Цената е фиксна
13.11.2022 20:38

Охрид / Охрид

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2006

Модел:

Fz6n

Километри:

30000

Orginal auspuh za fazer fz6n 2004-8

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075706196
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам