1 / 10
Kuka
50.000 €
18.11.2022 01:56

Велес / Велес

Број на соби:

10

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

35 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Blagoj Strackovski 5

Kukata e vednas vsedliva

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

tale
Потврден огласувач
074609683
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам