1 / 12
Audi A6 3.0 quattro 224hp
6.400 €
Цената не е фиксна
24.01.2023 22:26

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava audi a6 3.0 quatrro vo odlicna sostojba redovno servisirana za tia godini max socuvana ne e udarana ne e farbana.

Ima registracija cela godina do 16.01.2024

Mozna e zamena za motor (sportski ili kros)

Za povekje inf na 078-259-987

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Boban
Потврден огласувач
078259987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам