1 / 7
Polk Audio PSW100 — aktiven vufer
6.000 МКД
24.11.2022 10:51

Струмица / Струмица

neverojatno kvaliteten aktiven vufer.
Vo odlicna sostojba

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам