1 / 1
Western Digital 4TB
3.500 €
Цената е фиксна
25.09.2022 23:19

Скопје Центар / Скопје

Western Digital 4TB WD40EZRZ
Под гаранција

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

miso
Потврден огласувач
077936866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам