1 / 10
AUDI A3 2011 2.0 TDI -- 6 Mes.Garancija
8.250 €
23.03.2023 09:16

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Top sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BRANKO
Потврден огласувач
075 472 419
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам