1 / 2
Technics SL-PG590
4.000 МКД
26.09.2022 01:09

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

PRODAVAM CD PLAYER TECHNICS PG590 4000 DENARI.

Digital converter: 1 bit

Frequency response: 2Hz to 20kHz

Dynamic range: 96dB

Signal to Noise Ratio: 100dB

Total harmonic distortion: 0.004%

Line output: 2V

Digital outputs: optical

Dimensions: 430 x 103 x 283mm

Weight: 3.6kg

Accessories: remote controlARI.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Alenksandar Donevski
Потврден огласувач
070427227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам