1 / 5
Gumi 235 55 20 Pirelli zimski
300 €
Цената е фиксна
26.11.2022 08:31

Велес / Велес

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

235

Висина:

55

Дијаметар:

20

Se prodavaat cetiri gumi 235 55 20 Pirelli zimski super gumi super shara.
Cena: 300 evra za site cetiri
Tel: 071682777
Vulkanizer Joco Saramzalino
Moznost za montaza i balansiranje, prakame i po kargo.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам