1 / 1
Kamin shporet na drva BLIST BRM SO RERNA noviii!!!
26.950 МКД
06.11.2022 13:18

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Steel top plate and door
Dimensions: 430x360x230 mm
Power: 12-14 KW

Noviiiiiiiii

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Set cetki za strafilica полирање чистење хемиско 16/1

850 МКД

Guma polna za elektricen trotinet 8.5” cola NOVI!

1350 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам