STREET PUB
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.11.2022 13:04

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Храна и пијалоци, Подготвување

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara personal za rabota vo novo otvoren PUB

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
075414611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам