1 / 4
Piaggio X8
1.750 €
26.09.2022 10:25

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

X8

Километри:

15000

Se prodava Piaggio X8 150cc Street 2007 godina, 18.000km

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Продавам
Потврден огласувач
071369307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам