1 / 1
OHRID CENTAR STANOVI VO GRADBA 44,48,51 I 17M2
1.700 €
11.01.2023 10:44

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

44 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2023

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Centar

Agencijata nudi za prodazba stanovi vo strog centar na Ohrid. Mala zgrada so lift. Zgradata e vo gradba. Gotova juni 2023. Slobodni stanovi: Prizemje - 17m2 i 48m2 so dvor Kat 1vi - 44m2 i 51m2 Kat 2-ri - 44m2 Cenata na stanovite vo prizemje e 1900 eur/m2 zatoa sto odgovaraat i za deloven prostor

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

CAPITOLIA HILL - Real Estate Agency
TC BEVERLY HILLS Skopje
Потврден огласувач
076200776
Испрати Е-маил до огласувачот

MODEREN STAN 100M2 TAFTALIDZE 1

200000 €

VODNO opremen stan so 1 spalna soba 60m2

300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам