1 / 2
Externi Hard diskovi hdd 5TB
5.000 МКД
Цената е фиксна
29.11.2022 12:44

Карпош / Скопје

Prodavam novi externi diskovi od 5TB.
Model:
western digital Elements 5TB 2.5"
Intenso 5TB 2.5"

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Kirca
Потврден огласувач
070364627
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам