1 / 10
Stan od 66m2 vo centralno podracje - ZDRAVESKI
1.350 €
29.11.2022 15:28

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

66 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

7ми Ноември

‼️Стан од 66м2 со 20м2 двор во центарот на Охрид‼️
Станот го има следниот распоред:
❇️Дневна со кујна и трпезарија
❇️2 спални соби
❇️Купатило
❇️Тераса
❇️Двор
Станот се продава комплетно наместен.
Цена: 1350€м2
За повеќе информации обратете се на:
📞Ѓоко: 078/303-253
📞Јулијана: 076/361-360
Шифра:0159

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам