1 / 2
Plac od 1804m2 Naselba Crnogorci - ZDRAVESKI
35 €
04.01.2023 14:57

Охрид / Охрид

Квадратура:

1804 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela od 1804m2.
Parcelata e so 2 markici za gradba P + 2
Cena: 35 evra m2
Za povekje informacii, obratete e na:
Gjoko: 078/ 303 - 253
Julijana: 076/ 361 - 360
Sifra: 1161

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам