1 / 2
Parcela od 1500m2 Velgosti - ZDRAVESKI
40 €
04.01.2023 14:56

Охрид / Охрид

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava parcela od 1500m2.
Zemjodelsko zemjiste.
Parcelata se naogja do restoranot Despina Velgosti.
Cena: 40 evra m2
Za povekje informacii, obratete se na:
Gjoko: 078/303 - 253
Julijana: 076/361 - 360
Sifra: 0160

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам