1 / 12
Citroen c4 picasso 1.6 hdi
4.500 €
06.12.2022 09:23

Велес / Велес

Марка:

Citroen

Модел:

C4 Picasso

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava c4 picasso, kolata e vozena za familiarni potrebi, redovno odrzuvana, napraven full servis, smeneto set lamela, korpa, druh lager, motor 1.6 hdi vo super sostojba, potrosuvacka 5,4L kombinirana voznja. Oprema Full klimatronik poveke zonski, komandi na volan, tempomat, limiter, el na site stakla, podesiv volan, podesuvanje na site sedista, nasloni za race, fabricko ozvucuvanje(aux, usb, bluetooth) na kolata sekoe kopce e vo funkcija, registracija do 24.03.23g moze da se proba i proveri kaj sakate.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupce
Потврден огласувач
072559124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам