1 / 8
Mercedes bandazi 18ki so zimski gumi
По Договор
10.03.2023 14:42

Кавадарци / Кавадарци

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

18

Ширина на бандаж:

9.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

235

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

18

Se prodavaat bandazi izvadeni od Mercedes 18ki 5X112 9.5J ET43.5 so zimski gumi vo mnogu dobra sostojba
Cena: 500€

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078630624
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам