1 / 6
KTM 300 EXC TPI
7.900 €
Цената е фиксна
26.09.2022 14:39

Кичево

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2020

Модел:

300 exc tpi

Se prodava ktm 300 prv gazda ima pominato 2700km, registriran do 2023 avgust. Doagja so rezervni plastiki i drugi delovi. Motorot e ne e vozen po trki i e dobro socuvan.


kontakt
Luka 070223044

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Luka
Потврден огласувач
070223044
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам