1 / 9
Racen cirkular Parkside
4.500 МКД
Цената е фиксна
16.11.2022 11:24

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov racen cirkular Parkside.
Snaga 710W
Pogoden za secenje drvo, plastika, keramika, aluminium, bakar

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070290773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам