1 / 4
Gajbi za jabolka
7.000 МКД
Цената е фиксна
23.11.2022 09:04

Охрид / Охрид

Se prodavaat 420-430 gajbi (20 kilski).
Gajbite se stari no vo dobra sostojba zdravi, cuvani vo magacin.
Posledna cena pred da odat na cirkular za goreneje 🙂 7000 denari za site
Gajbite se cuvani vo magacin, izvadani se poradi cistenje i prodazba.

Se prodavaat samo site komplet.

Lokacija: Dolno Lakocerej-Ohrid

Категорија: Останато

Се продава од:

Nik
Потврден огласувач
072214305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам