1 / 6
Vektra
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 16:39

Брвеница / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Останато

Kolata e vo solidna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Boban
Потврден огласувач
078288469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам