1 / 4
plac u Ulcinju, Crna Gora
160 €
26.09.2022 16:49

Карпош / Скопје

Квадратура:

3200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodaje se plac u Ulcinju, Crna Gora. Plac se nalazi na pocetku Velike plaze na strani mora . Velicina je 3200m2 od cega je 2000m2 dozvoljeno za gradnju, prizemlje + 2 sprata. Cijena 160€ m2

Contact: Viber / WhatsApp

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Freddy
Потврден огласувач
070391439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам