1 / 7
***OPEL ASTRA FACELIFT 2008 1.6 116PS.PERFEKTNA***
4.300 €
14.11.2022 16:40

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Astra H 1.6 116 k.s.2008 g.realni 210 000.bandasi aluminski 18 so letni gumi,bandasi celicni 15 so zimski gumi Atestiran plin Landi Renzo najdobriot so kapalka za maslo pred tri godini.Smenet set kumplug,potisna lamela drug lager na 180 000 smenat rebrast kajs P.K.kajs,vodna pumpa.smenati bombina i svekici na 200 000. ***ЅВОНЕЊЕ ИСКЛУЧИВО НА 078225086 МИЛЕ***

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ICE
Потврден огласувач
076776198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам