1 / 1
Гаража карош 4 антико
1 МКД
11.12.2022 16:11

Карпош / Скопје

Квадратура:

18 m²

Се издаваат 2 подземни гаражи по 18квадрати во Карпош 4 во зградата на Антико, гаразите се од затворен тип со посебни врати

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се изнајмува од:

Robert
Потврден огласувач
078211695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам