1 / 5
Se prodava kukja vednas do plasticarska ulica
60.000 €
Цената не е фиксна
30.01.2023 14:07

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

145 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

7juli br 66

Kukja tvrda gradba gradena vo 2015god prizemjeto momentlano Se koristi Kako fitnes centar dodeka prviot sprat Se koristi Kako magacin. Okolu 145 m3 e celiot objekt plus 20m3 pred kukja.
Telefon za kontakt 078 454 934

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Enko
Потврден огласувач
77576274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам