1 / 11
Road bike BIANCHI
450 €
27.11.2022 09:05

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

2x9 kombinacija, 50/34 FSA
SORA shifteri I menjachi
BIANCHI obrachi
Board compj/HRM
Extra sostojba na gumi CONTINENTAL
ALU ram BIANCHI-Italy so Carbon viljushka
Golemina 53cm
Velosipedot e vo odlichna sostojba.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
075353753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам