1 / 1
Alternator Za 101 Alanser za 101
1 €
26.09.2022 19:17

Валандово

Марка:

Zastava

Модел:

101

Година:

1981

Гориво:

Бензин

Километри:

35000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

alternatori za golf 101 yugo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
+38978580400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам