1 / 5
Keeway Arn 125cc Top sostojba Registriran
700 €
Цената не е фиксна
26.09.2022 19:41

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Kee Way

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Arn 125

Километри:

15000

Info samo na : +389 78282384

Info samo na : +389 78282384

Motorceto e vo odlicna sostojba redovno servisirano,ima vgraden alarm i pali na dalecinsko,cenata ne e fiksna ima prostor na lice mesto.
Registiran e prevod na notar ima odma

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Martin
CENTO
Потврден огласувач
078623837
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам