Jabolka NABERI SAM - organski neprskani
10 МКД
28.09.2022 08:45

Битола / Битола

Se prodavaat jabolka usklucivo sami da si naberete vo vasa ambalaza, jabolkata se organski,neprskani.
Tel za kontakt:
075312460
075312460
Na dolniot broj ne vrtete
Cena 10 denari za kolicina od 100 kg

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

*
Потврден огласувач
075711838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам