1 / 3
Bmw 316 20
1 €
26.09.2022 21:39

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

316

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW - 316 /2.0
Viti/Godina - 2012
275000 km
Regjistrimi/ Registracija MK
Dizel - Manual
Ndrim mundet me BMW 2015+
Zamena moze so BMW 2015+
Kontakt isklucivo po tel:
+389 70 494483

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Besjan
Потврден огласувач
070389935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам