1 / 5
Фитнес справа
12.000 МКД
Цената не е фиксна
26.09.2022 21:39

Карпош / Скопје

Се продава елиптичен кростренажер - германски модел CROSS TRAINER TL 003 AL (Детали на следниот линк:
http://toplife-bikes.com/product/cross-trainer-tl-003-al/)
користен помалку од 5 месеци во домашни услови. Одличен за кардио во домашни услови, за лица до 130 кг., лесен за преместување.

Контакт
Филип 078380572

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078380572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам