1 / 3
DELOVI ZA VELOSIPEDI
500 МКД
Цената не е фиксна
26.09.2022 21:41

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

PRODAVAM DELOVI ZA TOCAK,BOCA SO DRZAC 400 DENARI,SVONCE 300 DENARI ,FOTROLA 250 DENARI,DRZAC ZA RAM 300 DENARI,DINAMO 300 DENARI,PREDNO SVETLO OKO 400 DENARI,I STOPOVI 300 DENARI KOMAD.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Alenksandar Donevski
Потврден огласувач
070427227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам