1 / 3
Se izdava STANCE
150 €
Цената е фиксна
06.10.2022 10:40

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2002

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Hristo Uzunov bb

Stanot se naogja kaj OU Hristo Uzunov, vo ponova zgrada na 1 kat. Raspolaga so posebna spalna soba, dnevna so kujna, kupatilo, hodnik i terasa.
Stanot ima 40m2 i kompletno e namesten za ziveenje. Greenje na klima. Stanot se izdava na podolg period, vklucuvajku ja i letnata sezona.
Pogoden za par ili dve studentki.
Inf. 078251388

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

TURISTICKA AGENCIJA VIZIJA
Потврден огласувач
078251388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам