1 / 4
Bmw patnicki
14.500 €
23.11.2022 20:43

Битола / Битола

Марка:

BMW

Вид:

Туринг

Година:

2018

Модел:

S1000

Километри:

25000

Sovrshena kombinacija izmegu touring i sport maksimalno zacuvan kako od salon so novi gumi Michelin road 5 servisiran komplet Bez denar investicija (osven registracija) Poveke info. Na navedeniot broj

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078219633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам