1 / 12
Bmw 320 D
6.499 €
Цената не е фиксна
29.11.2022 10:02

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bwm 320 D
2006
Regostrirana do 08.2023
Servis mal golem
Gumi novi
Komandi na valan
Stop start
Senzori napred nazad

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

AutoKicevo
Потврден огласувач
070909494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам