1 / 6
Izdavam apartman vo nas. LAGADIN
1 €
17.01.2023 23:38

Охрид / Охрид

Izdavam apartman vo naselba Lagadin-Ohrid 50m od ezero za podolg period.Cena po dogovor

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Mite
Потврден огласувач
38970232252
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам