1 / 1
Приватни часови по теорија на музика
По Договор
26.09.2022 23:49

Аеродром / Скопје

Категорија:

Образование и наука

Пол:

Женско

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Давам приватни часови по теорија на музика за основно и средно училиште. Повеќе инфо на 071329373
Мартина

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Мартина
Потврден огласувач
071329373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам