1 / 2
Bmc kamion so Cisterna (schwenk zement)
По Договор
16.10.2022 14:57

Струга / Струга

se prodava kamion so
prikolka
god na proizvodstvo 2012
registrirano do 17.06.2023
Informaci na brojot:070212502

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

J…
Потврден огласувач
079349857
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам