1 / 4
Nadvoresen hard disk SAMSUNG 2TB USB 3.0 Aluminium HDD
3.500 МКД
03.12.2022 18:55

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 2TB USB 3.0 Aluminium HDD kompletno pakuvanje vo kutija, so adapter i USB kabel

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070/547-077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам