1 / 12
Vw eos 2.0tfsi cist benzin turbo
7.000 €
Денес 11:32

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Eos

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

147 kw / 200 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin
147 kw (200ks)
Registriran do 08.2023 zelen karton
doneseno od swiss
Kabrioto rab bez problem
Osven koza ful oprema
179000 km
Rebrast set smenet pred 100 km
Gurtni novi
Zimski gumi so aluminska r16
Xenon svetla
Bez nikakvo mana
7000 euro
Ovoj kolana ne mesaj so obicen 1.6 ili so dizel
Ovoj motor e specijalen gti motor e
Ulje voda netrosi.
Pali vozi
Bez zamena
072616666

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dali
Потврден огласувач
38972616666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам