1 / 9
Mercedes Benz S320 CDI
3.500 €
28.11.2022 13:47

Делчево / Делчево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 320

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

145 kw / 197 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes Benz S320 CDI vo odlicna vozna sostojba,2000 godina,dizel,registriran.
Cenata ne e fiksna.
074-249-004

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
071236767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам