1 / 6
Mercedes A 170 CDI #_Avangard / Klima _ Avtomatik ###
2.222 €
14.11.2022 10:46

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 170

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Mercedes a 170 cdi avtomatik * * ** _4 # _Novi gumi _# za podetalni inf javete se na 078.408.486 _

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

lambor@gmail.com
Потврден огласувач
078 408 486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам