1 / 4
Wap visok pritisok 250 bar
800 €
05.12.2022 22:25

Куманово / Куманово

Se prodava wap inter pump 250 bara mnogu mokjen servisiran spremen za rabota pogoden za avtoperalni perenje na gradezni masini so nego odi 13 m crevo i pistol motorot e 5,5 kw

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава / Можна е замена од:

miki
Потврден огласувач
072305032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам