1 / 6
YAMAHA MIKSETA KAKO NOVA.
220 €
04.12.2022 08:32

Илинден / Скопје

Se prodava YAMAHA mikseta kako nova totalno ispravna. So orginalniot usb kabel za pvrzuvanje na kompjuter i orginalniot cubas cd za programiranje na muzika.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Миксети

Се продава од:

--------
Потврден огласувач
076696184
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам