1 / 4
fiat punto 1.3 multijet tovarno
4.500 €
17.10.2022 20:32

Тетово / Тетово

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

fiat pinato 1.3multi jet 2014 g komercialno vozilo plateno do re

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

gazmend
167
Потврден огласувач
072207836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам