1 / 8
Se prodava Acer aspire mod.5610 ispraven orginal polnac
1.300 МКД
02.03.2023 10:05

Карпош / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava Acer aspire mod.5610 ispraven slaba baterija orginal polnac cena 1800denari

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам